C905U360JYSDAA7317 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
36 pF ±5% 400VAC Keramiska kondensatorer SL Radial, skiva
C905U360JYSDAA7317
DigiKeys produktnummer
399-C905U360JYSDAA7317TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C905U360JYSDAA7317
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C905U360JYSDAA7317 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Storlek/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,197" (5,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)