C905U151KYYDAA7317 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
150 pF ±10% 400VAC Keramiska kondensatorer Y5P (B) Radial, skiva
C905U151KYYDAA7317
DigiKeys produktnummer
399-C905U151KYYDAA7317TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C905U151KYYDAA7317
Beskrivning
CAP CER DISC SAFETY
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C905U151KYYDAA7317 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,197" (5,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)