C901U500JYSDAA7317 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
50 pF ±5% 400VAC Keramiska kondensatorer SL Radial, skiva
C901U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C901U500JYSDAA7317
DigiKeys produktnummer
C901U500JYSDAA7317-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C901U500JYSDAA7317
Beskrivning
CAP CER 50PF 400VAC SL RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C901U500JYSDAA7317 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Storlek/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)