C901U151KZYDAAWL45 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
150 pF ±10% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5P (B) Radial, skiva
C901U151KZYDAAWL45
DigiKeys produktnummer
399-C901U151KZYDAAWL45-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C901U151KZYDAAWL45
Beskrivning
CAP CER DISC SAFETY
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C901U151KZYDAAWL45 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Storlek/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,197" (5,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)