C901U102MZVDCAWL50
DigiKeys produktnummer
399-C901U102MZVDCAWL50-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C901U102MZVDCAWL50
Beskrivning
CAP CER DISC SAFETY
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5V (F) Radial, skiva
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C901U102MZVDCAWL50 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,472" (12,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)