C901U102MZVDCAWL40 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
1000 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5V (F) Radial, skiva
C901U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C901U102MZVDCAWL40
DigiKeys produktnummer
C901U102MZVDCAWL40-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C901U102MZVDCAWL40
Beskrivning
CAP CER 1000PF 440VAC Y5V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C901U102MZVDCAWL40 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)