C751U222MTWDBA7317 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 4 173
Datablad
2200 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C751U222MTWDBA7317
DigiKeys produktnummer
399-C751U222MTWDBA7317CT-ND - Remsbit (CT)
399-C751U222MTWDBA7317TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C751U222MTWDBA7317
Beskrivning
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C751U222MTWDBA7317 Modeller
Kategori
Klassificeringar
X1, Y1
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,630" (16,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)
Spänning - märkt
Ledartyp
Rak
Temperaturkoefficient
Basproduktens nummer
Arbetstemperatur
-25°C-85°C