C727U222MZVDCAWL35
DigiKeys produktnummer
399-C727U222MZVDCAWL35-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C727U222MZVDCAWL35
Beskrivning
CAP CER 2.2NF X1/Y2 440V/300V
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5V (F) Radial, skiva
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C727U222MZVDCAWL35 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Påse
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,551" (14,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)