C440C475K3R5TA
DigiKeys produktnummer
399-C440C475K3R5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C440C475K3R5TA
Beskrivning
CAP CER AXL
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.7 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C440C475K3R5TA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,150" x L 0,400" (3,81 x 10,16mm)
Tolerans
±10%