C430C332JAG5TA7200 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
3300 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
C430C332JAG5TA7200
DigiKeys produktnummer
C430C332JAG5TA7200-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C430C332JAG5TA7200
Beskrivning
CAP CER 3300PF 250V C0G AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C430C332JAG5TA7200 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,150" x L 0,240" (3,81 x 6,10mm)
Tolerans
±5%