C430C223G2G5TA7200 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
0.022 µF ±2% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
C430C223G2G5TA7200
DigiKeys produktnummer
C430C223G2G5TA7200-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C430C223G2G5TA7200
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 200V C0G AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C430C223G2G5TA7200 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
Diam. 0,150" x L 0,240" (3,81 x 6,10mm)
Tolerans
±2%