C430C222J1G5TA7200 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
2200 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
C430C222J1G5TA7200
DigiKeys produktnummer
399-C430C222J1G5TA7200TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C430C222J1G5TA7200
Beskrivning
CAP CER AXL
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C430C222J1G5TA7200 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
Diam. 0,150" x L 0,240" (3,81 x 6,10mm)