C420C473J5G5TA7200 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
I lager: 395
0.047 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
C420C473J5G5TA7200
DigiKeys produktnummer
C420C473J5G5TA7200-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C420C473J5G5TA7200
Beskrivning
CAP CER 0.047UF 50V C0G AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C420C473J5G5TA7200 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
Diam. 0,100" x L 0,200" (2,54 x 5,08mm)
Tolerans
±5%