C420C431JAG5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
430 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
C420C431JAG5TA
DigiKeys produktnummer
C420C431JAG5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C420C431JAG5TA
Beskrivning
CAP CER 430PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C420C431JAG5TA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
Diam. 0,100" x L 0,200" (2,54 x 5,08mm)
Tolerans
±5%