C420C393J2R5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.039 µF ±5% 200V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C420C393J2R5TA
DigiKeys produktnummer
C420C393J2R5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C420C393J2R5TA
Beskrivning
CAP CER 0.039UF 200V X7R AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C420C393J2R5TA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
Diam. 0,100" x L 0,200" (2,54 x 5,08mm)
Tolerans
±5%