C420C103G2G5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
10000 pF ±2% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
C420C103G2G5TA
DigiKeys produktnummer
C420C103G2G5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C420C103G2G5TA
Beskrivning
CAP CER 10000PF 200V C0G AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C420C103G2G5TA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,100" x L 0,200" (2,54 x 5,08mm)
Tolerans
±2%