C420C103F5G5TA7200 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
10000 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
C420C103F5G5TA7200
DigiKeys produktnummer
C420C103F5G5TA7200-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C420C103F5G5TA7200
Beskrivning
CAP CER 10000PF 50V C0G AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C420C103F5G5TA7200 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
Diam. 0,100" x L 0,200" (2,54 x 5,08mm)
Tolerans
±1%