C410C272F2G5TA7200 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Similar
Datablad
Similar
Parametrisk ekvivalent
2700 pF ±1% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
C410C272F2G5TA7200
DigiKeys produktnummer
C410C272F2G5TA7200-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C410C272F2G5TA7200
Beskrivning
CAP CER 2700PF 200V C0G AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C410C272F2G5TA7200 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Storlek/dimension
Diam. 0,095" x L 0,170" (2,41 x 4,32mm)
Tolerans
±1%