C410C271J1G5TA7200
DigiKeys produktnummer
399-C410C271J1G5TA7200TR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C410C271J1G5TA7200CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C410C271J1G5TA7200
Beskrivning
CER CAP 270PF 100V
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
270 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
EDA-/CAD-modeller
C410C271J1G5TA7200 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Storlek/dimension
Diam. 0,095" x L 0,170" (2,41 x 4,32mm)
Tolerans
±5%