C410C270J2G5TA7200 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 0
Datablad
27 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
C410C270J2G5TA7200
DigiKeys produktnummer
399-C410C270J2G5TA7200TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C410C270J2G5TA7200
Beskrivning
CAP CER AXL
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C410C270J2G5TA7200 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
Diam. 0,095" x L 0,170" (2,41 x 4,32mm)