C410C224K5R5TA91707200
DigiKeys produktnummer
399-C410C224K5R5TA91707200TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C410C224K5R5TA91707200
Beskrivning
CAP CER AXL
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.22 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
EDA-/CAD-modeller
C410C224K5R5TA91707200 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
Diam. 0,100" x L 0,170" (2,54 x 4,32mm)