C410C181J5G5TA
DigiKeys produktnummer
399-C410C181J5G5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C410C181J5G5TA
Beskrivning
CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
180 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
EDA-/CAD-modeller
C410C181J5G5TA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
Diam. 0,095" x L 0,170" (2,41 x 4,32mm)
Tolerans
±5%