C336C474K5R5TA7305 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
I lager: 231
0.47 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
C336C474K5R5TA7305
DigiKeys produktnummer
399-C336C474K5R5TA7305TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C336C474K5R5TA7305
Beskrivning
CAP CER RAD MONO
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C336C474K5R5TA7305 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,160" (7,11 x 4,07mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,400" (10,16mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)