C335C823F5G5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
0.082 µF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C335C823F5G5TA7301
DigiKeys produktnummer
C335C823F5G5TA7301-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C335C823F5G5TA7301
Beskrivning
CAP CER 0.082UF 50V C0G/NP0 RAD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C335C823F5G5TA7301 Modeller
Kategori
Egenskaper
Låg ESL
Tillv.
Tillämpningar
Inkapsling/låda
Radial
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,160" (7,11 x 4,07mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,400" (10,16mm)
Tolerans
±1%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
Ledartyp
Formade ledningar - veckade
Temperaturkoefficient
Basproduktens nummer
Arbetstemperatur
-55°C-125°C