C333C823GAG5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
0.082 µF ±2% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C333C823GAG5TA7301
DigiKeys produktnummer
C333C823GAG5TA7301-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C333C823GAG5TA7301
Beskrivning
CAP CER 0.082UF 250V C0G/NP0 RAD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C333C823GAG5TA7301 Modeller
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,160" (7,11 x 4,07mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,400" (10,16mm)
Tolerans
±2%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C