C333C473G5G5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.047 µF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C333C473G5G5TA
DigiKeys produktnummer
C333C473G5G5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C333C473G5G5TA
Beskrivning
CAP CER RAD 47NF 50V C0G 2%
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C333C473G5G5TA Modeller
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,160" (7,11 x 4,07mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,400" (10,16mm)
Tolerans
±2%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C