C333C105M5U5TA7317 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 1 188
Datablad
1 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer Z5U Radial
C333C105M5U5TA7317
DigiKeys produktnummer
399-C333C105M5U5TA7317TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C333C105M5U5TA7317
Beskrivning
CAP CER RAD MONO
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C333C105M5U5TA7317 Modeller
Arbetstemperatur
10°C-85°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,160" (7,11 x 4,07mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,400" (10,16mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)