C330C684M5R5TA7303 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.68 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
C330C684M5R5TA7303
DigiKeys produktnummer
399-C330C684M5R5TA7303TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C330C684M5R5TA7303
Beskrivning
CAP CER RAD MONO
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C330C684M5R5TA7303 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,160" (7,11 x 4,07mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,360" (9,14mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)