Bilden för C330C562J5G5HA7277 är inte tillgänglig
C330C562J5G5HA7277
DigiKeys produktnummer
399-C330C562J5G5HA7277TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C330C562J5G5HA7277
Beskrivning
5600PF 50.0V
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5600 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,160" (7,11 x 4,07mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,360" (9,14mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)