C330C472J2G5TA
DigiKeys produktnummer
399-4412-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C330C472J2G5TA
Beskrivning
CAP CER 4700PF 200V NP0 RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4700 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA-/CAD-modeller
C330C472J2G5TA Modeller
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,160" (7,11 x 4,07mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,360" (9,14mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
Ledartyp
Formade ledningar
Arbetstemperatur
-55°C-125°C