C330C222KAG5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
2200 pF ±10% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C330C222KAG5TA
DigiKeys produktnummer
C330C222KAG5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C330C222KAG5TA
Beskrivning
CAP CER RAD 2.2NF 250V C0G 10%
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C330C222KAG5TA Modeller
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,160" (7,11 x 4,07mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,360" (9,14mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
Ledartyp
Rak
Arbetstemperatur
-55°C-125°C