C330C103J1G5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
10000 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C330C103J1G5TA7301
DigiKeys produktnummer
399-C330C103J1G5TA7301TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C330C103J1G5TA7301
Beskrivning
CAP CER 10000PF 100V C0G RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C330C103J1G5TA7301 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,160" (7,11 x 4,07mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,360" (9,14mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)