C328C682J2G5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
6800 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C328C682J2G5TA
DigiKeys produktnummer
C328C682J2G5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C328C682J2G5TA
Beskrivning
CAP CER RAD 6.8NF 200V C0G 5%
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C328C682J2G5TA Modeller
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,300" (7,62mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C