C327C824J1R5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
0.82 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C327C824J1R5TA7301
DigiKeys produktnummer
C327C824J1R5TA7301-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C327C824J1R5TA7301
Beskrivning
CAP CER 0.82UF 100V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C327C824J1R5TA7301 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,320" (8,13mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)