C327C684J1R5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
0.68 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C327C684J1R5TA
DigiKeys produktnummer
C327C684J1R5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C327C684J1R5TA
Beskrivning
CAP CER RAD 680NF 100V X7R 5%
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C327C684J1R5TA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,320" (8,13mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)