C327C124G3G5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Uppgradering
0.12 µF ±2% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C327C124G3G5TA7301
DigiKeys produktnummer
C327C124G3G5TA7301-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C327C124G3G5TA7301
Beskrivning
CAP CER 0.12UF 25V C0G/NP0 RAD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C327C124G3G5TA7301 Modeller
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,320" (8,13mm)
Tolerans
±2%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C