C327C103J2G5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Uppgradering
10000 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C327C103J2G5TA
DigiKeys produktnummer
C327C103J2G5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C327C103J2G5TA
Beskrivning
CAP CER RAD 10NF 200V C0G 5%
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C327C103J2G5TA Modeller
Kategori
Egenskaper
Låg ESL
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,320" (8,13mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
Ledartyp
Formade ledningar - veckade
Temperaturkoefficient
Basproduktens nummer
Arbetstemperatur
-55°C-125°C