C326C183F2G5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
0.018 µF ±1% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C326C183F2G5TA7301
DigiKeys produktnummer
C326C183F2G5TA7301-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C326C183F2G5TA7301
Beskrivning
CAP CER 0.018UF 200V C0G/NP0 RAD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C326C183F2G5TA7301 Modeller
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,300" (7,62mm)
Tolerans
±1%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C