C326C103K1R5TA är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 14 597
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 35 897
Datablad
Uppgradering
Uppgradering
10000 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C326C103K1R5TA
DigiKeys produktnummer
399-9823-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C326C103K1R5TA
Beskrivning
CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C326C103K1R5TA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,300" (7,62mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)