C325C223JAG5TA
DigiKeys produktnummer
399-C325C223JAG5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C325C223JAG5TA
Beskrivning
CAP CER RAD 22NF 250V C0G 5%
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA-/CAD-modeller
C325C223JAG5TA Modeller
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,300" (7,62mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C