C324C104M5U5TA
DigiKeys produktnummer
399-9819-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C324C104M5U5TA
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer Z5U Radial
EDA-/CAD-modeller
C324C104M5U5TA Modeller
Arbetstemperatur
10°C-85°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,230" (5,84mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)