C324C104M1R5TA7334 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
C324C104M1R5TA7334
DigiKeys produktnummer
399-C324C104M1R5TA7334TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C324C104M1R5TA7334
Beskrivning
.100UF 100V
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,230" (5,84mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)