C323C823G5G5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Uppgradering
0.082 µF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C323C823G5G5TA
DigiKeys produktnummer
C323C823G5G5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C323C823G5G5TA
Beskrivning
CAP CER 0.082UF 50V C0G/NP0 RAD
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C323C823G5G5TA Modeller
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,300" (7,62mm)
Tolerans
±2%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C