C323C473K1G5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Uppgradering
I lager: 76
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
0.047 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C323C473K1G5TA
DigiKeys produktnummer
C323C473K1G5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C323C473K1G5TA
Beskrivning
CAP CER RAD 47NF 100V C0G 10%
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C323C473K1G5TA Modeller
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,300" (7,62mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C