C323C333JAG5TA7301 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | C323C333JAG5TA7301-ND - Remsa och spole (TR) |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | C323C333JAG5TA7301 |
Beskrivning | CAP CER 0.033UF 250V C0G/NP0 RAD |
Tillverkarens standardleveranstid | 33 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.033 µF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C323C333JAG5TA7301 Modeller |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm) |
Kapacitans | Höjd - monterad (max) 0,300" (7,62mm) |
Tolerans ±5% | Ledaravstånd 0,200" (5,08mm) |
Spänning - märkt | Ledartyp Formade ledningar |
Temperaturkoefficient | Basproduktens nummer |
Arbetstemperatur -55°C-125°C |