C322C822F5G5TA
DigiKeys produktnummer
399-C322C822F5G5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C322C822F5G5TA
Beskrivning
CAP CER RAD MONO
Detaljerad beskrivning
8200 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA-/CAD-modeller
C322C822F5G5TA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Tolerans
±1%
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)