C322C681J2G5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 1 581
Datablad
680 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C322C681J2G5TA7301
DigiKeys produktnummer
399-C322C681J2G5TA7301TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C322C681J2G5TA7301
Beskrivning
CAP CER RAD MONO
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C322C681J2G5TA7301 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)