C322C472K1G5TA7301 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | C322C472K1G5TA7301 |
Beskrivning | CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 RAD |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 4700 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C322C472K1G5TA7301 Modeller |
Serie | Monteringstyp |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Inkapsling/låda Radial |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm) |
Kapacitans | Höjd - monterad (max) 0,260" (6,60mm) |
Tolerans ±10% | Ledaravstånd 0,200" (5,08mm) |
Spänning - märkt | Ledartyp Formade ledningar |
Temperaturkoefficient | Basproduktens nummer |
Arbetstemperatur -55°C-125°C |