C322C104G5G5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Direkt
Datablad
Uppgradering
Uppgradering
0.1 µF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C322C104G5G5TA
DigiKeys produktnummer
C322C104G5G5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C322C104G5G5TA
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C322C104G5G5TA Modeller
Kategori
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±2%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
Ledartyp
Formade ledningar
Temperaturkoefficient
Basproduktens nummer
Arbetstemperatur
-55°C-125°C