C322C102K5R5TA7305 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
1000 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
C322C102K5R5TA7305
DigiKeys produktnummer
399-C322C102K5R5TA7305TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C322C102K5R5TA7305
Beskrivning
CAP CER RAD MONO
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C322C102K5R5TA7305 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)